İzmir Tabela Reklam Kimdir?

20 seneyi aşkın vakitdir etkinlik gösteren firmamız izmir reklam tabela, açıkhava reklamcılığında niteliği, siz kıymetli müşterine sunuyor. Yapısında tespit edilen dizayn seksiyonü ile arzularınızi ekrana yansıtan firmamız, sizlere seçenekli dizaynları tanıttıktan ve fiyat öneriyi onaylandıktan sonra söz verilen vakitde üretimi gerşekleştirip, montaj ve işinizi teslim etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, süratle ilerleyen dijital baskı teknolojilerine ayak uydurmuş ve üretim parkurunu günün koşullarına bünyesine kattığı 1440 dpi baskı çözünürlüğündeki Roland RF-640 dijital baskı makinasını bünyesine katarak yeni çağın teknolojilerine ayak uydurmaya devam ediyordir.

Üretim prosesinde en nitelikli araç-gereçleri kullanan firmamız yaptığı işin fazla zamanli olarak gerisinde durmaktadır. izmir tabela reklam olarak nitelikli üretim zihniyeti ve daimiliğin devamı ilkesi ile devrimlere ve ilerleyen teknolojiye adapte olarak sektördeki konumunu almıştır. Bizi tercih ettiğiniz amacıyla siz kıymetli müşterilerimize teşekkürler…

izmir tabela reklam

izmir tabela reklam

İzmir Reklam Tabela olarak; Metal, Alüminyum, Plexiglass, CNC kesim, Lazer kesim, Dijital baskı, Folyo program, Matbaa Ürünleri, Promosyon mamüller ve Araç giydirme departmanları ile, Çelikten Alüminyuma, Plexiglass’tan Dekota’ya birçok malzemeyi uygularken göstermiş bulunduğumuz profesyonel yaklaşım ve bünyemizde barındırdığımız Proje/Tasarım grubu ile, müşterilerimizin greksinimlerini en ideal biçimde analiz edip, orjinal dizaynlar ve ideal çözüm sunmaktayız.

İzmir Reklam Tabela olarak; nitelikli malzeme tüketiminden taviz vermeden, gaye ve ilkelerimiz tarafında, nitelik standartlarını yükseltmek amacıyla teknolojiyi yakından takip edip imal etmiş bulunduğumuz reklam mamüllerini, satış ve montaj ardından bakım, yedek parça temini gibi hizmetler ile destekleyerek müşteri memnuniyetimizi daima ön planda tutmaktayız.

Misyonumuz

Hizmetlerimiz arasında kayan yazı tabela, piksel LED TABELA, totem tabela imalatı, ışıklı ve ışıksız tabela, ışıklı ve ışıksız krom harfler, Pleksi kutu harf, Pleksi tabela, kutu harf tabela, araç kaplama, kumlama, bayrak ve duba imalat ve montaj hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

Önce güven ilkesinden yola çıkarak portföyüne siz güçlü ve kurumsal şirketleri katmayı hedefleyen firmamız; İzmir de tabelacı olarak güven, kalite ve uygun fiyat konusunda müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye devam ediyor.

TOP