Dijital Baskı

Son on senede reklam amacıyla internet tüketimi artsada,dijital baskı hala reklam amacıyla en mühim role sahiptir. Birçok şirket reklam amacıyla dijital baskı yaptnehirtadır ve mecburiyetindedır.

Dijital daha geleneksel baskı tekniklerine (Ofset, Serigrafi) kıykatiyen sayfa başına daha çok mal olabilir şayet baskı sayısı çok ise, ufak hacimli baskı amacıyla en doğru alternatif dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün detaylı liğide dijital baskenar daha hesaplı gerçekleştirmektedir.

Dijital Baskı nedir?
Dijital baskı merkezlerinde ya da bilgisayar içerisinde hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların ilerlemiş baskı teknolojileri ile nitelikli ve çabucak farklı malzemeler üstüne el değmeden baskısının yapılmasına adı verilir.
Dijital baskı tasarımı bilgisayarda yapılan dataların, fotoğrafların,tasarımların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan teknikdir. Bu bir el ilanı, broşür ya da bir şirket amacıyla oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

Neden Dijital Baskı seçilmeli?
Dijital baskı avantajları ;
Işinizde Dijital Baskı yı Kullamanızın 3 Nedeni
1) Dijital baskı işletmeler amacıyla ucuz baskı dayanıklıaya yardım eder. Promosyon malzemesi ve şahsileştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş , dijital baskı ana kullanım meydanlarından birtakımlarıdır. Bugünkü şartlarında şirketleri reklam yapması amacıyla en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en yararlı reklam yapma yoludur.

TOP