Fuar Standı - Fuarcılık

Fuar Standınız sizin katılmış bulunduğunuz fuardaki iş hususmunuzdir. Fuar Standınız katılmış bulunduğunuz fuarda mamüllerinizi düzgün ve doğru bir biçimde sergilemeniz,şirketinizı ifade edebilmeniz özetle katılmış bulunduğunuz fuarın hedefina hizmet etmesi yönünden oldukça mühimdir..

Firmanızı ilk defa görecek olan ziyaretçiler şirketiniz ile alakalı ilk gözlemlerini standınız vasıtasıyla edinecekleridir.Bu yönden Fuar standları ehemmiyetle üstünde durulması lüzumen bir hususdur

Fuara katılma hedefinız tercih edeceğiniz fuar Standı çeşidini saptamak yönünden en mühim nedendir..Prestij amacıyla katılmış bulunduğunuz bir fuarda ucuz görüntülü bir fuarda ziyaretçilerin gözünde dilediğiniz tesiri yaratamazsınız…
Fuar Standınıza karar vermeden evvelce stand modelleri, tipleri ve türleri ile alakalı balakalı olmanız işinizi daha nitelikli bir biçimde yaptırmanızı sağlayacaktır.

Ön incelemenızı yapar iken rağmenıza değişik stand fiyatları çıkabileceğini bilmelisiniz. Fiyat değişikliklerinı meydana getiren sebepleri eskiden araştırarak bilmeniz halinde hangi ücreti hangi hizmet ve malzeme karşılığında ödeyeceğinizi de bilebilirsiniz.

TOP