Krom Harf Tabela

Krom harflerin ön yüzeylerinde 304 nitelik 1.2mm krom sac, yan yüzeylerinde 0.60mm ya da 0.70mm krom sac kullanmaktayız. Harflerin ön yüzey kesimlerini lazerle, yan yüzey şeritlerini giyotin makkatiyenrla kesiyoruz. İstenilen makale karakterinde kestiğimiz krom harflerin, yan bantlarını elle biçimlendirdikten sonra lehim kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştiriyoruz.

Krom harfleri, parlak pkatiyennmaz sacdan yapmamıza karşın; lehim işi bittikten sonra, krom harflerin ekstra bir parlaklığa ulaşması amacıyla, polisaj prosedürü gerçekleştirmekteyiz.
Polisaj prosedürü bitirilmiş krom harfler; en sonışıklı olması istenmiş ise içerisine su geçirmez modül ledler monte ederek, harfin üretim adımını bitirmiş oluruz. Bu biçimde imal edilen krom harflere pkatiyennmaz kutu harf, pkatiyennmaz kabartma harfte denmektedir.

Genel olarak pkatiyennmaz çelikler %10-%25 arasında Cr (Krom) bulundururlar. Krom, çeliğin bünyesinde çeliğin yüzegene çıkarak kromoksit tabakası oluşturur ve dbuyrukin oksitlenmesini engeller. Yani kullandığımız pkatiyennmaz çelikte herhangi bir pkatiyennma yada kararma olmamaktadır. Bu amaçla pkatiyennmaz harflere krom harfte adı verilir.

TOP